eTwinning projektas  „It’s My Future & It’s My Job“

2022 metų gruodžio mėnesio pradžioje  IIa,b gimnazijos klasių mokiniai ir biologijos bei geografijos mokytojos prisijungė prie tarptautinio projekto eTwinning platformoje. Projekto tema – „It’s My Future & It’s My Job“. Šiuolaikiniame pasaulyje profesijos pasirinkimas yra vienas iš aktualių jaunimui klausimų. Šiuo projektu siekiama, kad įvairių šalių mokiniai turėtų tinkamos aktualios informacijos apie profesijas, reikiamus profesinius įgūdžius ir darbo sąlygas. Visa tai  galėtų padėti jiems ateityje teisingai pasirinkti būsimą profesiją.

Projekto pradžioje dalyviai dalyvavo apklausoje ir įvertino savo lūkesčius. Naudodami įvairias IT priemones mokiniai sukūrė projektui skirtą Logo ir plakatą. Jau įvyko geriausio projekto Logo rinkimai ir kiekvienas dalyvis galėjo pareikšti savo nuomonę. Sausį jaunimas ruošiasi aprašyti savo ateities planus bei pristatyti svajonių profesijas.

Biologijos mokytoja metodininkė Božena Milgevičienė

Geografijos mokytoja ekspertė Renata Boguško