PROJEKTAS „ŽIEMOS PASAKA“

Vilniaus Salininkų gimnazijos pradinukai gruodžio mėnesį aktyviai vykdė projektą „Žiemos pasaka“, kurio tikslas – suteikti mokiniams galimybę patiems dalyvauti renginyje bei pamatyti kitų kūrybines ir menines idėjas.

Gruodis – ne tik žiemos, bet ir Advento pradžia. Tad pirmiausia, kaip ir dera, pradinės mokyklos foje mokytojos Ingridos iniciatyva atsirado Advento vainikas su žvakėmis, prie kurio malda ir susikaupimu visą gruodį prasidėdavo tikybos pamokos. Mokykloje veikė „Kalėdinis paštas“. Stendai pasipildė mokinių mintimis apie žiemą bei piešiniais, atliktais įvairiomis technikomis. Visų klasių mokiniai prisidėjo prie nuostabaus „Žiemos pasakos” projekto rašydami, piešdami, sportuodami. Darbai atspindėjo tikėjimą kalėdine dvasia, stebuklais, meile ir draugyste. 3b klasės mokiniai su mokytoja Vilma patyrė nuoširdaus džiaugsmo akimirkų drauge kurdami stebuklingą vaikišką pasaulį pasakiškame žiemos fone.

1b klasės mokiniai kartu su tėveliais kalėdinėmis kompozicijomis papuošė mokyklos kiemą.

Auksarankių klubo nariai savo darbštumu įkvėpė ir mažesnius – pailgintos dienos grupės – mokinius. Jie smalsumo ir entuziazmo kupini kibo į darbą ir kartu su mokytoja Nijole gamino nykštukų kepurėles iš siūlų. Kepurėlių gamybos procesas  virte virė ir truko dvi savaites. Didžiąja pagamintų kepurėlių dalimi papuošta eglutė kabinete, stendai, o dalis kepurėlių „iškeliavo“ į mokinių namus. Šia veikla „užsikrėtė“ ir dalis mokytojų. Mokytojos Jūratės sukurtais trafaretais papuošti kabinetų langai. Projektas baigėsi ketvirtokų renginiu „Kalėdų laukimas“. Vaikų noras būti scenoje ir vaidinti  buvo begalinis, dėl to scenarijų teko papildyti ir įtraukti daugiau veikėjų. Atsiskleidė vaikų gebėjimas bendradarbiauti, deklamavimo meniniai įgūdžiai. Už pasirodymą dėkojame mažiesiems aktoriams: Dominykai, Dominykui, Ievai, Kamilai, Mantui, Dominykai, Jevnikijai, Gabijai, Patricijai ir Mildai.

Ačiū gerbiamai administracijai, kad atėjo į mus pažiūrėti. Už padovanotą šventinę nuotaiką nuoširdžiai dėkojame „Mažajai paletei“ ir jų vadovei Laimutei, muzikos mokytojoms Eglei ir Živilei. Už geranoriškumą ir pelėdų kostiumus – padėjėjai Kristinai.

Mokytojos Nijolė ir Inga