Sausio 13 – oji

Tęsdami savo ilgalaikį projektą „Lietuvos šventės“, 3b klasės mokiniai mini Laisvės Gynėjų dieną. Vaikai pro savo klasės langą nuleido trispalvę su juodu kaspinu, pagerbdami Gynėjus, kurie išgelbėjo Lietuvą, įgyvendindami jos svajonę būti laisva, nevaržoma, turtinga ir klestinčia laimingų žmonių šalimi. Drąsa ir pasiaukojimas dėl savo šalies niekada nebuvo svetima lietuvio širdžiai. Tuo mes panašūs į savo brolius ukrainiečius, kurie dabar išgyvena tą patį ir tikisi palaužti priešą. Juk kas kovoja, visada nugali. Lietuvos žmonės gali tai paliudyti savo istorija, kuri rodo pavyzdį, ir didvyrių žygdarbiais.

Mokiniai pagerbė žuvusiuosius tylos minute, stebėjo vaizdo medžiagą, dalyvavo pamokoje „Lietuvos istorija“, dalinosi įspūdžiais, ką pamatė ir išgirdo,ir darė plakatus apie žmones, garsinančius Lietuvą.